Головна >>> Пропозиції >>>

ПРОПОЗИЦІЇ

  ВАКАНСІЇ
Водій до 45 років,
освіта - середня,
категорії "B, C",
стаж роботи за водійських фахом - не менше 3 років,
без судимостей
Технік зв'язку до 47 років,
освіта: середня + фахова (ПТУ, технікум за напрямком: обслуговування засобів зв'язку та станціонного обладнання)
без судимостей
За інформацією звертатися за адресою вул.Руденка, 6, тел.3-61-16.

 


  ПРОФЕСІЙНА ОСВІТА

Проводиться підбір кандидатів на вступ до ВИШів ДСНС.

Докладніше про спеціальності, умови вступу та навчання дивіться на офіційних сайтах ВИШів:

За інформацією звертатися за адресою вул.Руденка, 6, тел.3-61-16.

 


30.12.2015

Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності (м. Вінниця) - професійно-технічний заклад мережі навчальних закладів ДСНС України, який відповідно до вимог чинного законодавства здійснює первинну підготовку кваліфікованих робітників за інтегрованою професією "Пожежний-рятувальник", "Радіотелефоніст" з видачею по завершенню навчання диплома державного зразка. Термін навчання складає 6 місяців. Після здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня "кваліфікований робітник" випускники мають можливість продовжити навчання в училищі за освітньо-кваліфікаційним рівнем "молодший спеціаліст" (2 роки) за денною або заочною формою навчання. Крім цього, за необхідності, вони можуть проходити перепідготовку за іншими професіями сфери цивільного захисту.

Училище, враховуючи кадровий склад, забезпеченість пожежно-технічним оснащенням, спроможне здійснити додатковий набір слухачів за вище вказаною професією за кошти фізичних осіб та провести навчання у період з 18 січня по 9 липня 2016 року (вартість навчання становить близько 4000 грн.).

Випускники 11-х класів загальноосвітніх шкіл, які проживають в Бердянську та Бердянському районі та мають бажання вступити до професійно-технічного навчального закладу ДСНС у м.Вінниця, можуть звернутися в Бердянське міськрайонне управління ДСНС за адресою: вулиця Руденко, 6, або за телефоном 3-61-16.