Головна >>> Новини >>> Архів Новин "20 >>> 03.07.20 - Рятувальники провели рейд місцями відпочинку на воді >>>


17.06.2020  

Бердянські рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на водних об'єктах!

03 липня фахівцями відділу ЦЗ Бердянського МУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з поліцейськими сектору водної поліції та інспектором з ювенальної превенції відділу превенції Бердянського відділу поліції ГУНП в Запорізькій області та представниками ЗМІ провели профілактичний рейд у місцях несанкціонованих для купання в м.Бердянськ.

Рятувальники з відпочиваючими провели бесіди щодо правил поведінки на водних об’єктах, наголошуючи на суворій забороні купатися у необладнаних місцях та необхідності уникати травматичних забав у воді.


Відпочивальникам з дітьми рятувальники нагадали про необхідність неухильного контролю за малечею. Були розповсюдженні листівки та пам’ятки.

Бердянські рятувальники звертаються до всіх мешканців та гостей нашого міста: дотримуйтесь правил поведінки на воді! Пам'ятайте: купатися на стихійних пляжах та у стані алкогольного сп’яніння суворо заборонено! Не перебувайте довго на сонці – це може призвести до теплового удару. Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду.

Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

Провідний фахівець відділу ЦЗ
Бердянського МУ ГУ ДСНС України
у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Мелешко К.В.