Головна >>> Новини >>> Архів Новин "20 >>> 23.06.20 - Бердянські рятувальники провели рейд по сільським господарствам >>>


23.06.2020  

Бердянські рятувальники провели інформаційно - роз'яснювальну роботу з аграріями

23 червня співробітники Бердянського МУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз’яснювальну роботу щодо дотримання вимог пожежної, техногенної безпеки та попередження пожеж у місцях збирання, переробки і зберігання урожаю з працівниками сільгосппідприємства ПП “Войников і Ко”.

Рятувальники нагадали основні правила пожежної безпеки під час проведення збору урожаю зернових культур, готовності зернозбиральної техніки, агрегатів та автомобілів, комбайнів щодо оснащення первинними засобами пожежогасіння, іскрогасниками та заземлюючим металевим ланцюгом.

З працівниками, які будуть задіяні під час збору врожаю, провели протипожежний інструктаж та вручили пам’ятки з застереженнями. Рятувальники зауважили, що відповідальність щодо забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю несуть керівники сільськогосподарських підприємств!

Фахівці ДСНС закликають працівників сільськогосподарської галузі та всіх громадян із проханням бути вкрай обережними з вогнем і пожежонебезпечними предметами, мандруючи на автомобілі чи пішки повз хлібні лани.

Пам'ятайте! Вогонь у полі — загроза для врожаю!

Провідний фахівець відділу ЦЗ
Бердянського МУ ГУ ДСНС України
у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Мелешко К.В.