Головна >>> Новини >>> Архів Новин "19 >>> 01.06.19 - м.Бердянськ: рятувальники провели рейд по узбережжю Азовського моря >>>


01.06.2019  

Бердянськ: рятувальники провели рейд по узбережжю Азовського моря

Стартував літній оздоровчий сезон. Щороку курортний Бердянськ відвідують понад 1,5 мільйона відпочивальників зі всієї країни.

Тому, задля того, щоб ще раз нагадати людям про необхідність дотримання правил безпеки під час літнього відпочинку, 01 червня рятувальники провели рейд по узбережжю Азовського моря.

Основними причинами загибелі на водних об'єктах залишаються:

  • купання дорослих і дітей в непристосованих для цього місцях,
  • нехтування правилами поведінки на воді,
  • нетверезий стан,
  • відсутність контролю за дітьми з боку дорослих під час купання.


Так, за минулий оздоровчий сезон в Бердянську на водних об'єктах загинуло 15 людей, з них - 2 дітей. Врятовано 34 особи, з них - 1 дитина. Одним із найнебезпечніших місць для купання став пляж в районі 3 дамби мікрорайону "АКЗ".

Рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальні профілактичні бесіди з людьми, що відпочивали на пляжах. Фахівці ДСНС не тільки поділилися з громадянами знаннями з правил безпеки, а й розповсюдили профілактичні листівки та пам'ятки.


Щорічно, з настанням літньої спеки, люди шукають можливість врятуватися від жари у прохолодній морській воді. У зв'язку з цим рятувальники звертаються до всіх громадян з закликом бути вкрай обережними під час відвідування пляжів, дотримуватися елементарних правил поведінки на воді, при користуванні плавзасобами та надувними матрацами. Попереду - три місяці канікул, тому особливо звертаємо увагу батьків: не відпускайте дітей без нагляду до води, не залишайте їх на самоті та навчайте малечу плавати. Сподіваємося, що захід, який відбувся сьогодні, вплине на свідомість громадян, і вони не будуть порушувати правила поведінки на воді, - зазначив провідний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області капітан служби цивільного Артем Кривунь.

Головне управління ДСНС України у Запорізькій області звертається до всіх мешканців та гостей Запорізького краю: дотримуйтесь правил поведінки на воді. Пам'ятайте: купатися на стихійних пляжах та у стані алкогольного сп'яніння суворо заборонено! Не перебувайте довго на сонці - це може призвести до теплового удару. Навчайте своїх дітей правилам безпеки і не залишайте малих без догляду. Давайте разом зробимо так, щоб літній відпочинок залишив тільки приємні спогади та враження!

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.