Головна >>> Новини >>> Архів Новин "18 >>> 09.07.18 - Обласні змагання з пожежно-прикладного спорту >>>

09.07.2018

Обласні змагання з пожежно-прикладного спорту

Рятувальна справа - справа мужніх. Тільки відважна та смілива людина здатна ризикувати власним життям заради порятунку інших. Підйом по штурмовій та висувній драбинах, бойове розгортання, подолання перешкод та інше - це те, чим рятувальники займаються на кожному бойовому чергуванні. Різниця полягає лише в тому, що нагорода за перемогу в спорті - матеріальна цінність, в реальному світі - збережене людське життя.

Так, 5 липня на території спортивного комплексу ГУ ДСНС України у Запорізькій області відбулося урочисте відкриття та розпочався перший день обласного етапу змагань з пожежно-прикладного спорту. Відкрив змагання заступник начальника Головного управління ДСНС області з реагування на НС полковник служби цивільного захисту Олександр Семененко.

Цього року за першість змагалися 16 найсильніших команд області, серед яких спортсмени пожежно-рятувальних частин Запоріжжя, збірні Мелітополя, Бердянська та Енергодару.

Бердянськ представили Смоляний Олег Вікторович, Хаванов Дмитро Олександрович, Сизко Павло Олександрович, Сарри Артур Борисович, Антіпов Олександр Сергійович, Пастирєв Олексій Олександрович, Рибалко Олексій Сергійович.

У перший конкурсний день команди брали участь у трьох змаганнях: 100-метрова смуга перешкод, підйом по штурмовій драбині у вікно 4-го поверху навчальної башти та пожежна естафета, яка складається з 4-х етапів по 100 метрів кожен.

На фото - зЗбірна команда Бердянського міськрайонного управління ДСНС України у Запорізькій області під час нагородження після бойового розгортання з 2 результатом в області (47 секунд)
зліва направо: Смоляний О.В., Антіпов О.С., Рибалко О.С., Сарри А.Б., Сизко П.О., Хаванов Д.О., Пастирєв О.О.

Нагородження після подолання штурмової драбини.
2 місце - представник Бердянська Смоляний О.В., результат 18,5 секунди

Нагородження після естафети.
3 місце з результатом 74 секунди - збірна Бердянська: Смоляний О.В.,Хаванов Д.О., Сизко П.О., Пастирєв О.О.

Після першого етапу змагань 1 місце за смугу перешкод посів Хаванов Д.О. із 12-ДПРЧ м.Бердянськ з результатом 19,3 сек.

Штурмова драбина: 2 місце посів заступник начальника 12-ДПРЧ Смоляний О.В. з результатом 18,5 секунди.

Естафета: з результатом 74 секунди бердянська збірна з ППС у складі Хаванов Д.О., Пастирєв О.О., Смоляний О.В., Сизко П.О. - посіла 3 місце.

6 липня пройшов другий (заключний) день змагань з пожежно-прикладного спорту.

Перед довгоочікуваним оголошенням і нагородженням переможців рятувальники пройшли два останні випробування: вправа з 3-колінною драбиною та бойове розгортання.

За сумою балів двох днів змагань почесну "бронзу" виборола команда 3-ДПРЧ по охороні Дніпровського району Запоріжжя. Друге місце посіли спортсмени Бердянська. Чемпіоном області з пожежно-прикладного спорту 2018 року стала команда Енергодара.

У ході урочистої церемонії закриття чемпіонату та нагородження переможців учасників привітав начальник Головного управління ДСНС України у Запорізькій області Олексій Лепський, який побажав спортсменам наснаги, сил та витривалості на шляху до нових перемог.

Також, під час урочистостей рятувальники відзначили юнацьку команду області, які привезли із всеукраїнського чемпіонату з ППС омріяну перемогу. Всі переможці отримали кубки, медалі та цінні подарунки.

Нагородження за загальнокомандне почесне 2 місце.
Збірна команда Бердянського МРУ: Смоляний О.В., Антіпов О.С., Рибалко О.С., Сарри А.Б., Сизко П.О., Хаванов Д.О., Пастирєв О.О.

Перемоги завжди дарують приємні відчуття. Вони є свідченням того, що титанічна підготовка та докладені зусилля були не даремними. Але, головне - не зупинятися на досягнутому, а прагнути більшого, нових вершин та ще більш швидких фінішів. Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Запорізькій області бажає тим, хто виборов цього року перемогу, не втрачати запалу та працювати над удосконаленням вмінь, а тим, хто симпатію Фортуни не здобув - побажаємо впевненості та наполегливості у майбутньому.