Головна >>> Новини >>> Архів Новин "18 >>> 04.07.18 - День безпеки у дитячому оздоровчому центрі "Червона гвоздика" >>>


04.07.2018  

День безпеки у дитячому оздоровчому центрі "Червона гвоздика"

Літо - найжаданіша та найочікувана пора року для всіх дітей. Бо літом немає ні занять у школі, ні домашніх завдань, ні суворих вчителів. Але літо для дитини - це не тільки відпочинок, а й велика небезпека.

Рятувальники постійно опікуються питанням дитячої безпеки. Тому, в рамках таборних змін в оздоровчих центрах області проводиться низка заходів, які включають в себе інструктажі з правил безпеки життєдіяльності та показові виступи фахівців ДСНС та інших.

Так, 4 липня День Безпеки відбувся у дитячому оздоровчому центрі "Червона гвоздика". У рамках заходу для дітей влаштували справжнє свято, аби в інтерактивній формі розповісти про правила безпечного поводження.

Також на узбережжі Азовського моря пройшли тренування співробітників Комунального підприємства Бердянської міської ради "Рятувально-водолазна служба". За умовною вводною співробітники КП рятували потопаючого, який потребував допомоги. А лікарі лінійної бригади комунального закладу Мелітопольської екстреної швидкої медичної допомоги та співробітники Бердянської міської організації Товариства Червоного Хреста України провели майстер-клас та показали, як надавати першу долікарську допомогу постраждалому при опіках і теплових ударах та як проводити серцево-легеневу реанімацію.

Справжньою прикрасою цього заходу став чотириногий друг людини - собака породи Ньюфаундленд Pearl Avalanche. Господарі Олександр та Анжела, керуючись допомогою Юрія Малєва, вже 2 роки тренують її для того, аби собака могла рятувати потопаючих на воді. У ході заходу відбулися показові виступи з рятування собакою потопаючих на човні та за допомогою рятувального круга. Тож, призерка багатьох конкурсів, справжня собака-рятувальник викликала у дітей неймовірні емоції та найприємніші враження.

Рятувальники ж у свою чергу провели повний інструктаж дітей з приводу усіх сезонних небезпек, які можуть очікувати підростаюче покоління. Як і належить гостям, бійці ДСНС прийшли до дітей не з порожніми руками. Кожна дитина отримала приємний пам'ятний сувенір.

Крім того, після офіційної частини заходу на дітей чекав ще один сюрприз від соціального партнеру рятувальників - соціального проекту "Школа безпеки" Групи компаній Фокстрот. Молодші загони подивилися мультфільми "Фокс і Трот поспішають на допомогу", а потім прийняли участь у конкурсі малюнку на асфальті, а нагородження відбудеться завтра. Для середніх та старших відпочивальників табору пройшов цікавий квест за мотивами мультфільму.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.