Головна >>> Новини >>> Архів Новин "18 >>> 01.03.18 - Бердянські рятувальники допомогли вагітній жінці дістатися пологового будинку >>>


01.03.2018  

Бердянські рятувальники допомогли вагітній жінці дістатися пологового будинку

01.03.18 для бердянських рятувальників став щасливим днем. Вагітна жінка, яку позавчора бійці ДСНС супроводжували із села Андріївка до пологового будинку, народила хлопчика. Синочка вагою 3780 г та зростом 55 см назвали Іллєю.

Дитина та мама почуваються добре і вже приймають відвідувачів. Так, із квітами та подарунками до них завітали й гості з Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області. Жінка, обіймаючи новонароджене маля, щиро подякувала рятувальникам за допомогу у такий важливий для неї момент.

Нагадаємо, 27.02.18 о 19:15 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення від лікаря Андріївської центральної лікарні про те, що у них знаходиться породілля, яку потрібно госпіталізувати до Бердянського пологового будинку. Через складні погодні умови на автошляху "Бердянськ - Андріївка" обмежили рух, тому задля безпеки майбутньої мами рятувальники супроводжували автомобіль швидкої медичної допомоги до самого пологового будинку. Бійці ДСНС передали вагітну жінку лікарям.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.