Головна >>> Новини >>> Архів Новин "18 >>> 10.01.18 - Бердянські рятувальники провели рейд у міській дитячій лікарні >>>


10.01.2018  

Бердянські рятувальники провели рейд у міській дитячій лікарні

Об'єкти з масовим перебуванням людей, до яких відносяться вокзали, торгові центри, лікарні, кінотеатри, ринки завжди привертали підвищену увагу з боку пожежно-рятувальної служби. Пильний погляд легко пояснюється тяжкими наслідками, які зазвичай супроводжують виникнення надзвичайних ситуацій на цих об'єктах.

З метою запобігання виникнення пожеж, а також навчання населення правильним діям на випадок виникнення надзвичайних подій, рятувальники проводять серед населення різноманітні навчально-профілактичні заходи.

Так, 10 січня співробітники Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичний рейд у міській дитячій лікарні.

Під час рейду рятувальники поспілкувалися із громадянами та довели до населення статистичні дані по пожежам, які трапилися в минулому році та вже відбулись з початку поточного року, а також навели приклади найбільш резонансних подій. Рятувальники також проінформували городян про правила поведінки під час купання на Водохрещу та нагадали основні правила пожежної безпеки у побуті, що стосуються безпечного користування електричними та газовими приладами, пічним опаленням. Порадили місцевим жителям, щоб дбали про свою безпеку та безпеку ближніх та у разі виникнення пожежі чи надзвичайної ситуації негайно телефонували за номером "101".

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.