Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 12.09.17 - Бердянськ: проведено рейд на Лісках >>>


12.09.2017  

Бердянськ: рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди в житловому секторі

Співробітники Бердянського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Запорізькій області продовжують відпрацювання житлового сектора міста Бердянськ. 12 вересня були проведені профілактичні бесіди у приватному житловому секторі в мікрорайоні Ліски.

Під час заходу фахівці ДСНС роз'яснювали мешканцям міста правила пожежної безпеки у житловому секторі, а саме: про заборону паління у ліжку, про небезпеку користування саморобними пристроями для обігріву, електрообігрівачами, тепловентиляторами та опалювальними печами всіх видів аби їх використання не призвело до виникнення пожеж та їх страшних наслідків.

Також нагадали громадянам, щоб не розводили відкритий вогонь поруч із сухою рослинністю та господарчими будівлями, не розкидали недопалки та сірники на суху лісову підстилку та стежилии, щоб діти не бавилися з вогнем.

Для того, щоб люди пам'ятали та дотримувалися правил безпечної поведінки, рятувальники наприкінці профілактичних бесід вручали тематичні листівки та пам'ятки.

Для максимального охоплення всіх жителів і гостей міста, співробітники ДСНС звертаються до людей через засоби масової інформації (телебачення та газети, інтернет сайти). Кропітка робота приносить свої плоди і дозволяє зменшити кількість пожеж на всій території міста.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.