Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 21.08.17 - Бердянськ: проведено рейд на 3-му пляжі >>>


21.08.2017  

Бердянськ: проведено рейд на 3-му пляжі

З метою вжиття додаткових заходів щодо попередження нещасних випадків на водних об'єктах, підвищення ефективності проведення профілактичних заходів Запорізькі рятувальники проводять профілактичні рейди на всіх водоймах області, де відпочивають громадяни.

Так, 21 серпня Бердянські рятувальники спільно з товариством Червоного Хреста провели профілактичний захід на третьому пляжі м.Бердянськ.

Під час рейду рятувальники роздавали відпочиваючим пам'ятки попереджувального характеру та інструкції з основних правил безпечного поводження на воді. Громадянам розповіли про небезпеку купання на необладнаних пляжах, після вживання алкогольних напоїв, а також про небезпеку пірнання у воду біля самої дамби. Особлива увага рятувальників приділялась роз'яснювальній роботі серед батьків з малечею щодо суворого догляду за дітьми, які граються біля водойми.


Представники товариства Червоного Хреста демонстрували як правильно надавати першу медичну допомогу при утопленні, та розповіли про правильність дії при теплових ударах.

Інформаційно-роз'яснювальна робота показала, що багато людей, незважаючи на заборони і застереження, відпочивають у не призначених для цього місцях. Основною метою проведених заходів є попередження нещасних випадків травматизму та загибелі на воді, що виникають унаслідок недотримання правил безпеки. Тільки цілеспрямована робота шляхом постійного пояснення, нагадування, спілкування з жителями регіону поліпшує громадську культуру, що надалі збереже життя людей, - зазначив представник БМРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.