Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 10.08.17 - Бердянськ: рятувальники провели рейд на автовокзалі >>>


10.08.2017  

м.Бердянськ: рятувальники провели інформаційно-роз’яснювальну роботу на автовокзалі.

Працівники Бердянського міськрайонного управління постійно проводять різноманітні інформаційно-роз’яснювальні заходи щоб запобігти нещасним випадкам під час пожеж та інших надзвичайних подій. Такі заходи дозволяють постійно зосереджувати увагу людей на важливості дотримання правил безпеки.

Так, 10 серпня рятувальники провели попереджувальний рейд на автовокзалі м.Бердянськ, під час якого поспілкувалися з місцевими та гостями міста. Окрім роз’яснювальних бесід рятувальники також вручили людям тематичні пам’ятки та листівки з правилами безпеки.

Під час спілкування з мешканцями рятувальники розповідали про всі небезпеки, що пов’язані із виникненням пожеж чи надзвичайних ситуацій та нагадали основні правила поведінки під час пожежі. Фахівці ДСНС звертали увагу людей, що найважливіше під час пожеж чи різних надзвичайних ситуацій умісцях з масовим перебуванням людей зберігати спокій та не панікувати і чітко знати правила безпечної поведінки. «У екстремальних ситуаціях людина зазвичай розгублюється, і якщо не знатиме досконало правил безпечної поведінки - можна потрапити в небезпеку», - зазначали рятувальники.

Окрім спілкування рятувальники провели роз’яснювальну роботу із працюючим персоналом автовокзалу. Їм було зосереджено увагу на дотриманні правил пожежної безпеки, правил проведення евакуації та вмінні користуватися первинними засобами пожежогасіння.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.