Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 07.08.17 - Проведено рейд щодо дотримання правил безпеки на водних об'єктах >>>


07.08.2017  

Фахівці ДСНС області продовжують проводити роз'яснювальну роботу з населенням щодо дотримання правил безпеки на водних об'єктах

У спекотну пору літа мешканці та гості м.Бердянськ та Бердянського району намагаються провести свій відпочинок поблизу води.

Статистика показує, що за останні п'ять років на водних об'єктах міста Бердянська та Бердянського району загинуло 46 осіб, з них 2 дітей. Крім того, рятувальниками було врятовано 175 осіб, з них - 20 дітей.

Однією із найпоширеніших причин загибелі громадян на водоймах є купання у необладнаних місцях та вилов риби.

З метою запобігання виникнення нештатних подій на воді, навчання громадян культурі безпеки 07 серпня Бердянські рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу на водних об'єктах м.Бердянська. Співробітники Служби порятунку "101" відвідали заборонені місця для купання, де відпочиває населення, а також спеціально обладнані пляжі для відпочинку населення.

Фахівці Бердянського міськрайонного управління області нагадали основи безпечного поводження на водних об'єктах, розповіли про елементарну техніку рятування та основи надання першої долікарської допомоги постраждалому та як убезпечити себе від теплового та сонячного удару. Особлива увага рятувальників приділялась роз'яснювальній роботі серед батьків з малечею щодо суворого догляду за дітьми, які граються біля водойм.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.