Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 04.08.17 - Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах >>>


04.08.2017  

Рятувальники закликають громадян не провокувати пожежі в екосистемах

Щодня підрозділи ДСНС виїжджають для ліквідації пожеж на відкритих ділянках місцевості, сільгоспугіддях, полях, в лісових масивах.

Здебільшого, загорання у природних екосистемах виникають внаслідок випалювання сухої рослинності, порушення громадянами правил пожежної безпеки під час проведення сільськогосподарських робіт на власних присадибних ділянках, перебування в лісових масивах.

Особливу небезпеку становить саме випалювання пожнивних залишків на полях після завершення зернозбиральної кампанії, адже такі дії призводять до виникнення масштабних пожеж. Вогонь швидко може перекинутися на поруч розташовані населені пункти, лісові масиви.

З метою запобігання таким пожежам 04 серпня співробітниками Бердянського МРУ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області спільно з представниками райадміністрації та представниками поліції була організована та здійснена профілактична робота щодо донесення до громадян правил пожежної безпеки в побуті та безпечного поводження з вогнем під час відпочинку на природі.

Рятувальники закликали населення суворо дотримуватися правил пожежної безпеки та не провокувати пожежі в природних екосистемах, у першу чергу не випалювати стерню на полях, суху траву та сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарчими будівлями, не розкидати недопалки та сірники на суху трав'яну підстилку.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.