Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 27.07.17 - Рятувальники провели рейд у житловому секторі нагорної частини міста >>>


27.07.2017  

Рятувальники провели інформаційно-роз'яснювальну роботу в житловому секторі нагорної частини міста

Питання пожежної безпеки жителів Бердянська залишається актуальним будь-якої пори року, адже пожежі в житловому секторі становлять значну частину надзвичайних подій, які виникають у нашому регіоні. Саме тому працівники Служби порятунку докладають максимум зусиль, щоб попередити пожежі в оселях мешканців області. З цією метою активно проводиться роз'яснювальна робота серед населення.

27 липня відбулось відпрацювання житлового сектору нагорної частини міста. Щоб застерегти жителів від необачних вчинків, що призводять до втрати майна, а інколи навіть до травм, чи ще гірше - до загибелі.


Працівники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області нагадали громодянам правила пожежної безпеки у побуті, зокрема при користуванні електричними та газовими приладами, звернули увагу мешканців і на небезпеку, яка може очікувати під час спалювання сухої рослинності та сміття поряд з житловими будинками, негативні наслідки пустощів з вогнем дітей, залишених без нагляду дорослих.

Також рятувальники загострили увагу і на правилах поведінки під час відпочинку на природі та на воді.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.