Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 25.07.17 - День безпеки життєдіяльності у ДОТ "Факел" >>>


25.07.2017  

25.07.17 - День безпеки життєдіяльності у ДОТ "Факел"

Сезон відпочинку в Бердянську у самому розпалі, тож, у оздоровчих закладах приємно проводять дозвілля сотні дітей із різних куточків України. Триває чергова зміна і в таборі "Факел". І вже традиційно до мешканців табору завітали працівники Бердянського МРУ Головного управління ДСНС в області, адже в "Факелі" дні безпеки життєдіяльності проводяться щозміни.

Вихованці табору дізналися чимало цікавого про діяльність Служби порятунку "101", про випадки пожеж на території області та причини, з яких вони виникають. Рятувальники розповіли про будову та технічні характеристики пожежного автомобіля, продемонстрували обладнання, за допомогою якого ліквідовують різного роду надзвичайні ситуації.

Також дітям розповіли, як правильно діяти під час знаходження вибухонебезпечних предметів, щоб не наражатися на небезпеку, та до яких наслідків може привести нехтування елементарними правилами безпеки під час відпочинку на водних об'єктах. Дітям показали, як практично користуються рятувальники певними засобами порятунку на воді, рятувальним кругом та кінцем Олександрова.

Також рятувальники нагадали дітям, що в домашніх умовах під час літніх канікул, коли діти залишаються самі вдома, важливо не забувати про елементарні правила користування електричними та газовими приладами, бо навіть маленька іскра може призвести до великого лиха.

Діти усвідомили, що у багатьох випадках саме від їхніх знань, навичок та умінь залежить як їхнє власне здоров'я та життя, так і оточуючих людей, про вибір між добрим і поганим, котрий робить людина, дотримуючись, чи ігноруючи правила безпеки життєдіяльності.


Також в рамках Дня безпеки рятувальники запропонували вихованцям табору взяти участь у тематичних конкурсах. Велике захоплення у дітей викликав конкурс на швидкість одягання бойового одягу пожежника-рятувальника. Крім того, малеча із великим задоволенням брала участь у конкурсі "Влучний ствольщик", де за допомогою пожежно-технічного обладнання водою під певним тиском влучала у пластикову пляшку. Адже ці конкурси дають можливість не тільки продемонструвати власну спритність, а й відчути себе справжнім рятувальником і, можливо, зрозуміти, що саме ця професія припала до душі.

Свято вдалося, дітям було дуже цікаво спілкуватися з рятувальниками, вони дізналися та побачили багато пізнавального і нового для себе. А проведення таких заходів є чудовою нагодою донести до підлітків інформацію про елементарні, але такі необхідні правила безпеки власного життя, адже від того, чи володіють діти цими знаннями, залежить їхнє безпечне життя.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.