Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 18.07.17 - Жнива під контролем рятувальників >>>


18.07.2017  

Жнива під контролем рятувальників!

У зв`язку з початком жнивної кампанії 2017 року рятувальники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області розпочали здійснювати рейдові перевірки місць збирання врожаю зернових культур.

Під час заходів співробітники Служби порятунку звернули увагу на технічний стан комбайнів, стан забезпеченості зернозбиральних агрегатів, тракторів та автомобілів сертифікованими вогнегасниками, наявність хлопавок та лопат, якість проведення обпашок зернових масивів, наявність відповідних посвідчень про проходження спеціального навчання у робітників, які задіяні на жнивах.

Також в ході перевірок рятувальники провели позапланові інструктажі з механізаторами сільгоспгосподарств та фермерських господарств району щодо порядку нагляду за безпечною роботою основних систем та вузлів збиральної техніки, порядку дій у разі виникнення пожежі, порядку користування первинними засобами пожежогасіння. Всім працівникам вручено тематичні пам`ятки.


Приємно, що всі сільгосппідприємства району неухильно виконують вимоги правил пожежної безпеки та взагалі ставляться до цих питань відповідально, адже належний протипожежний стан - це безпека врожаю.

Бердянське МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час збирання зернових культур та зберігання зібраного врожаю.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.