Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 18.07.17 - Бердянськ: рятувальники ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті. >>>


18.07.2017  

Бердянськ: рятувальники ДСНС нагадали громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Одним з найважливіших завдань, що завжди стоять перед рятувальниками, є забезпечення протипожежного стану населених пунктів, зменшення кількості пожеж та загибелі на них людей.

Саме з цією метою 18 липня працівниками Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з працівниками служби газу проведено комплексні відпрацювання житлового сектору на території міста.

Під час рейду співробітники ДСНС особливу увагу приділяли людям похилого віку, самотнім пенсіонерам, багатодітним родинам та людям з особливими потребами.

Співробітники Служби порятунку "101" відвідали помешкання громадян, нагадали правила пожежної безпеки у побуті та на прикладі конкретних будинків надали рекомендації як убезпечити оселю.

Електричні та нагрівальні прилади, що використовуються у побуті, можна встановлювати тільки на негорючі підставки, забороняється залишати без нагляду включені електроприлади, включати в одну розетку одночасно декілька приладів, користуватися саморобними нагрівальними приладами. Також, необхідно спостерігати за щільністю контактів у місцях приєднання проводів приладів до вилки, клем між собою, - розповідали рятувальники громадянам.

Фахівці газової служби наголошували, що дотримання простих правил безпеки при використанні газу в побуті допоможе запобігти нещасним випадкам та зберегти життя і здоров'я споживачів; про необхідність регулярно провітрювати приміщення під час роботи газових приладів, перевіряти тягу в димових та вентиляційних каналах, не обігрівати приміщення за допомогою плит і духових шаф.

Аби люди не забували про життєво важливі правила та дотримувалися їх, співробітники Служби порятунку "101" вручали тематичні листівки та пам'ятки.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.