Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 30.06.17 - Керівники підрозділів ДСНС здали практичні заліки з професійної підготовки >>>


30.06.2017  

Керівники підрозділів ДСНС здали практичні заліки з професійної підготовки

Керівництво Головного управління ДСНС України у Запорізькій області приділяє значну увагу навчанню особового складу та підвищенню рівня їх професійної майстерності. По всій території області продовжується проведення додаткових занять з начальниками Державних пожежно-рятувальних частин, в ході яких керівницький склад здобуває нові знання та навички, вдосконалюючи отриманий досвід.

30 червня такі заняття проведено на базі Бердянського міськрайоного управління. Захід відбувся під керівництвом Головного управління ДСНС України у Запорізькій області. Відпрацьовували практичні знання керівники та їх заступники з Бердянська, Приморська, Чернігівки, Куйбишева та Розівки.При проведенні занять прийнято заліки на знання основних вимог керівних документів стосовно виконання обов'язків керівника гасіння пожежі, практичні заняття по роботі на насосному обладнанні пожежних автомобілів. Усіма учасниками виконані прийоми роботи з ручними пожежними драбинами, рятувальними мотузками. Крім того, в теплодимокамері проведено заняття з використанням апаратів захисту органів дихання та зору з порятунку умовного потерпілого та надання першої домедичної допомоги.

Керівний склад підрозділів показав добрі знання з відпрацьованих питань.

В цілому, мета та намічені цілі занять були досягнуті, керівним складом закріплено раніше набуті знання та навички, а також отримано нові.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.