Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 23.06.17 - команда БМРУ з пожежно-прикладного спорту посіла 2 місце на обласних змаганнях >>>

23.06.2017

Команда БМРУ з пожежно-прикладного спорту посіла 2 місце на обласних змаганнях.

23 червня розпочався другий і заключний день змагань з пожежно-прикладного спорту. Перед довгоочікуваним оголошенням і нагородженням переможців рятувальники пройшли два останні випробування.

Перший вид змагань - встановлення та підйом по висувній 3-колінній драбині, а другий - бойове розгортання.

За сумою балів двох днів змагань почесну "бронзу" виборола команда 28-ДПРЧ. Друге місце посіли наші спортсмени. Чемпіоном області з пожежно-прикладного спорту 2017 року стала команда Енергодара.

Перемоги завжди дарують приємні відчуття. Вони є свідченням того, що титанічна підготовка та докладені зусилля були не марними. Але головне - не зупинятися на досягнутому, а прагнути більшого, нових вершин та ще більш швидких фінішів. Бердянське МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області бажає нашим спортсменам не втрачати запалу та працювати над удосконаленням вмінь.