Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 20.06.17 - проведено рейд по місцях відпочинку на воді >>>


20.06.2017  

Проведено рейд по місцях відпочинку на воді

У зв'язку з загибеллю людей на водних об’єктах та з метою вжиття додаткових заходів щодо попередження нещасних випадків на водних об’єктах та підвищення ефективності проведення профілактичних заходів Запорізькі рятувальники проводять профілактичні рейди на всіх водоймах області, де відпочивають громадяни.

Так, 20 червня Бердянські рятувальники спільно з товариством Червоного Хреста та з мобільною бригадою Центру підтримки сім`ї міста Бердянська провели профілактичний захід саме у місцях, де заборонений відпочинок на воді.

Під час рейду рятувальники роздавали відпочивальникам пам’ятки попереджувального характеру та інструкції з основних правил безпечного поводження на воді.

Громадянам розповіли про небезпеку купання на необладнаних пляжах, після вживання алкогольних напоїв, а також про небезпеку пірнання у воду біля самої дамби. Особлива увага рятувальників приділялась роз’яснювальній роботі серед батьків з малечею щодо суворого догляду за дітьми, які граються біля водойми.

Представники товариства Червоного Хреста демонстрували як правильно надавати першу медичну допомогу при утопленні, та розповіли про правильність дії при теплових ударах.

Інформаційно-роз’яснювальна робота показала, що багато людей, незважаючи на заборони і застереження, відпочивають у не призначених для цього місцях. Основною метою проведених заходів є попередження нещасних випадків, травматизму та загибелі на воді, що виникають унаслідок недотримання правил безпеки. Тільки цілеспрямована робота шляхом постійного пояснення, нагадування, спілкування з жителями регіону поліпшує громадську культуру, що надалі збереже життя людей, - зазначив провідний фахівець відділу ЦЗ БМРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області Артем Кривунь.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.