Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 15.06.17 - У ДНЗ №40 пройшов семінар для вихователів-методистів та батьків >>>


15.06.2017  

У ДНЗ №40 пройшов семінар для вихователів-методистів та батьків

Літо - бажана і очікувана пора року для школярів та студентів. Час повного відпочинку від занять і море розваг. Проте, влітку настає спекотна пора і для працівників Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

За статистикою, в нашій країні внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини. Біда трапляється тоді, коли відпочинок та розваги дітей та підлітків залишається поза уваги дорослих.

Не випадково перед початком літнього оздоровчого періоду, фахівці ДСНС спільно з освітянами проводять у дитсадочках, школах, ліцеях та гімназіях роз'яснювальні та профілактичні бесіди щодо безпечного поводження не лише вдома а й на вулиці, на природі, біля води.

15 червня у м.Бердянськ на базі ДНЗ № 40 пройшов черговий захід для вихователів-методистів та батьків ДНЗ. У занятті взяли участь спеціалісти навчальних закладів міста, які відповідають за стан охорони праці та безпеки життєдіяльності. Не байдужі батьки, лікар лінійної бригади екстреної швидкої медичної допомоги, голова організації Товариства Червоного хреста та рятувальники.

Під час семінару педагоги дізнались про надзвичайні події, які виникли на території нашої області з вини або за участю дітей. Ознайомились з профілактикою надзвичайних ситуацій різного виду, основними правилами поведінки у побуті, при експлуатації побутових електроприладів, при виникненні пожеж. Також співробітники ДСНС розповіли про основні небезпеки, які можуть підстерігати під час відпочинку на водних об'єктах, довели до відома статистику загибелі людей на воді на теренах нашого краю, та поговорили про причини, які призвели до трагічних випадків. Крім того, рятувальники акцентували увагу на тому, що справа порятунку досить не проста і при нехтуванні окремих правил, людина може наразити на небезпеку і себе, і оточуючих.

Лікарі демонстрували, як правильно зупинити кровотечу та накладати шину, а також показали як правильно надавати першу допомогу при утопленні.

Окремо фахівці Служби порятунку закцентували увагу педагогів про небезпеку виявлення застарілих боєприпасів або сучасних вибухових пристроїв. В подальшому педагоги проведуть такі ж бесіди і з дітьми, оскільки саме на це був розрахований семінар.

Самі ж учасники семінару переконані, що достатня кількість методичних рекомендацій та матеріалів, а також активна співпраця з рятувальниками надасть змогу якісно та грунтовно навчати дітей безпеці життєдіяльності.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.