Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 13.06.17 - Безпечне літо: рятувальники дбають про дитячу безпеку влітку >>>


13.06.2017  

Безпечне літо: рятувальники дбають про дитячу безпеку влітку

Щорічно, з настанням літнього періоду, проблема дитячої безпеки влітку постає дуже гостро не тільки для батьків, а й для рятувальників. Задля допомоги у вирішенні цього питання створено безліч таборів та оздоровчих центрів, куди можна відправити своїх чад.

Під час літніх канікул діти часто залишаються без догляду батьків та вчителів, саме тому зростає небезпека виникнення надзвичайних ситуації за участю малюків. Тому дуже важливим є постійно навчати підростаюче покоління правилам безпеки.

13 червня фахівці Бердянського МРУ Головного управління ДСНС України у Запорізькій області відвідали дитячий оздоровчий центр "Червона гвоздика", що у м.Бердянськ. Цей табір обраний невипадково, адже це один з найпопулярніших закладів відпочинку для дітей. Керівництво табору приділяє значну увагу питанням безпеки.Тож для того, щоб навчити дітей правил безпечної поведінки, під час заходу рятувальники ще раз нагадали дітям правила безпеки життєдіяльності. Діти брали участь у конкурсах та вікторинах, проявляли свої знання з правил безпеки. Вони згадали, як поводити себе вдома, на природі, біля води, щоб відпочинок залишив по собі тільки приємні спогади.

Рятувальники вкотре звертаються до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду. Виховуйте у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією та ліками. Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам`ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди, потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації. Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.