Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 12.06.17 - Продовжує працювати консультаційний центр >>>


12.06.2017  

Продовжує працювати консультаційний центр

12 чевня на території парка ім.Шмідта фахівці Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області спільно з представниками Бердянських курсів цивільного захисту та представниками Червоного Хреста провели роботу з інформування громадян щодо правил дій в умовах надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру з розгортанням мобільного консультаційного пункту цивільного захисту.

Спеціалісти служби цивільного захисту провели широкомасштабну інформаційно-роз'яснювальну роботу з населенням щодо правил поведінки в умовах загрози або виникнення надзвичайних ситуацій. Кожен бажаючий отримав профілактичні листівки, а також переглянув стенди і плакати з інформацією щодо дій у випадку надзвичайних ситуацій. Створені всі умови для самостійного вивчення посібників, пам'яток, рекомендацій та інших навчально-інформаційних матеріалів. Фахівці продемонстрували громадянам різноманітні засоби індивідуального захисту органів дихання, розповіли, в яких випадках вони використовуються, а також навчили користуватись протигазами та костюмами хімічного захисту.

Рятувальники провели з городянами тематичні бесіди і надали консультації з актуальних питань цивільного захисту. Особливу увагу громадян акцентували на вивченні порядку дій за попереджувальним сигналом "Увага всім!" та у разі проведення евакуаційних заходів, а також нагадали основні правила поведінки на воді.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.