Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 07.06.17 - Для школярів організовано екскурсії до пожежних частин міста >>>


07.06.2017  

Для школярів організовано екскурсії до пожежних частин міста

З початком шкільних літніх канікул в пожежно-рятувальних частинах міста частіше чути шум дитячих голосів. Це проходять дитячі екскурсії, під час яких співробітники ДСНС розповідають малюкам усе найцікавіше про роботу рятувальників.

Так, 07 червня в 11-й державній пожежно-рятувальній частині міста Бердянськ одна за одною проходять пізнавальні екскурсії.

Юне покоління нелегко здивувати, враховуючи загальнодоступність інформації в наш час, однак гості пожежної частини безперервно клацали камерами своїх смартфонів, із захопленням спостерігаючи за демонстрацією захисного обладнання пожежників. Після закінчення фотосесії всі кинулися розглядати пожежну техніку.

Під час подібних екскурсій співробітники рятувальної служби завжди намагаються донести до дітей, наскільки важливо завжди бути уважними та дотримуватися правил пожежної безпеки. А вдячні слухачі із задоволенням слухають поради пожежників, адже для багатьох хлопців та дівчат це справжні герої.

Державна служба з надзвичайних ситуацій бажає всім школярам безпечних і пізнавальних літніх канікул і чекає всіх бажаючих на екскурсії до пожежно-рятувальних частин міста!

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.