Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 17.05.17 - Бердянськ: рятувальники провели для дітей День цивільного захисту >>>


17.05.2017  

Бердянськ: рятувальники провели для дітей День цивільного захисту

17 травня у рамках Дня цивільного захисту на базі дошкільного навчального закладу "Калинка" міста Бердянськ Запорізької області відбулася зустріч дошкільнят з рятувальниками.

Розпочалося дійство із теоретичної частини. Корисну інформацію співробітники ДСНС донесли до дітлахів у максимально цікавій, але скороченій та спрощеній формі, - оптимальній для дошкільнят віком 3-5 років.

Рятувальники розповіли дітям про першочергові правила, яких потрібно дотримуватися в умовах найбільш характерних для краю надзвичайних ситуацій. Працівники Служби порятунку пояснили, чому не можна зачіпати незнайомі залізні предмети, чому дітям заборонено самим іти на море чи на ставок купатися, а також застерегли не брати до рук сірників. Крім того, діти вивчили телефонний номер пожежно-рятувальної служби "101" і хором його озвучили декілька разів поспіль.

Вдячні дітлахи довго не хотіли відпускати вогнеборців, адже для них вони справжні герої, такі, про яких вони зазвичай читають у книгах чи дивлятьсь у фільмах. Ще довго не стихав веселий дитячий гомін. Малеча, натхненна візитом таких незвичних гостей, ще довго ділилась враженням та мріяли про те, що у майбутньому також оберуть таку важливу і відважну професію як рятувальник.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.