Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 28.04.17 - Рятувальники проводять відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності >>>


28.04.2017  

Рятувальники проводять відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності

Сумна реалія наших днів - частою причиною виникнення надзвичайних подій стають дитячі пустощі, зокрема пустощі із вогнем. Проте кількість небезпечних випадків можна значно зменшити, якщо постійно проводити серед дітей роз'яснювальну та виховну роботу.

Ефективність цієї роботи відчутно зростає, якщо в ній беруть участь самі діти. Бердянське МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькійц області проводить різноманітні заходи за участю дітей, серед яких і відкриті уроки з основ безпеки життєдіяльності.

Один з таких уроків рятувальники провели 28 квітня в Бердянській гімназії "Надія". Розповіли дітям та вчителям про небезпечні ситуації, які можуть статися в побуті, основні причини пожеж у весняно-літній період. Крім того, рятувальники детально проінструктували школярів щодо заходів власної безпеки у різних життєвих випадках. Фахівці Служби порятунку розповіли дітям про порядок дій у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, про основні характеристики боєприпасів, а також нагадали учням правила безпеки під час їх виявлення. У зв'язку з наближенням травневих свят рятувальники також нагадали учням правила безпеки на відкритій території та під час відпочинку біля води.

Профілактична робота з дітьми триватиме в освітніх закладах й надалі, аби навчити підростаюче покоління необхідним діям у разі виникнення різного роду надзвичайних подій, а також правилам безпеки життєдіяльності.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.