Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 18.04.17 - відбулись зональні етапи Фестивалю Дружин юних пожежних-рятувальників >>>


18.04.2017  

Бердянськ: відбулись зональні етапи Фестивалю Дружин юних пожежних-рятувальників

18 квітня на території загальноосвітньої школи №6 м.Бердянськ відбувся зональний етап змагань фестивалю ДЮПР. За право представляти свою зону на обласному етапі Фестивалю боролися 4 команди. Найсильніші з міста Бердянськ - це учні ЗОШ №3, найкращі з Бердянського району - Осіпенківська ЗОШ №1, найсильніша команда з Приморського району та найсильніші з Приазовського району. Школярі демонстрували свої знання у рятувальній справі та проявляли свої знання та таланти у таких конкурсах, як "Влучний ствольщик", "Медичний", "Гриби" та "Рятування потопаючого". Показуючи свою майстерність, швидкість, влучність, кожен із учасників намагався якнайліпше виконати завдання, розуміючи моральну відповідальність перед своєю командою.

Також кожна команда представила виступ у вигляді музичної мініатюри в конкурсі "Домашнє завдання". Всі учасники мали прекрасні вокальні дані і хореографічну підготовку, а якщо врахувати ще й гумор, то з цього виходила запальна й іскрометна суміш десятихвилинного виступу, на який так само бурхливо й емоційно реагували присутні в залі глядачі.

Але все ж таки за підсумками змагань переможцем в зональному етапі фестивалю була визнана команда "Екстрим" Приазовського району с.Нововасилівка НВК "Гармонія". Саме ця команда-переможець зонального етапу буде приймати участь у обласних змаганнях.

Організатори фестивалю приготували для дітей приємні сюрпризи та подарунки. Учасники команд отримали грамоти та призи за перемогу в різних номінаціях. Жоден талант, знання та уміння не залишилися не поміченими.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.