Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 10.04.17 - рятувальники провели профілактичний рейд на автостанції м.Бердянськ >>>


10.04.2017  

Бердянські рятувальники провели профілактичний рейд на автостанції

Об'єкти з масовим перебуванням людей, до яких відносяться вокзали, торгові центри, лікарні, кінотеатри, ринки завжди привертали підвищену увагу з боку пожежно-рятувальної служби. Пильний погляд легко пояснюється тяжкими наслідками, які зазвичай супроводжують виникнення надзвичайних ситуацій на цих об'єктах.

З метою запобігання виникнення пожеж, а також навчання населення правильним діям на випадок виникнення надзвичайних подій, рятувальники проводять серед населення різноманітні навчально-профілактичні заходи.

Так, 10 квітня співробітники Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичний рейд на автостанції міста Бердянськ.

Під час рейду рятувальники поспілкувалися із громадянами та довели до населення статистичні дані по пожежам, які трапилися в області з початку року, а також навели приклади найбільш резонансних подій. Рятувальники також проінформували городян про правила поведінки під час святкування Великодня та про заборону спалювання сміття та опалого листя.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.