Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 21.03.17 - рятувальники продовжують навчати людей правилам протипожежної безпеки у побуті >>>


21.03.2017  

Бердянські рятувальники продовжують навчати людей правилам протипожежної безпеки у побуті

З початку року на території м.Бердянськ та Бердянського району виникла 71 пожежа. Основними причинами їх виникнення стали: необережне поводження з вогнем громадян, порушення протипожежних вимог при влаштуванні та експлуатації опалення, порушення правил монтажу та експлуатації електроустановок а також необережність при курінні громадян, особливо літніх самотніх чоловіків.

Аби запобігти виникненню пожеж, попередити травмування та загибель людей на них, рятувальники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області 21 березня провели відпрацювання житлового сектору нагорної частини міста Бердянськ щодо дотримання правил пожежної безпеки при користуванні газовими приладами, електроприладами, пічним опаленням та відкритим вогнем.


Рятувальники навчали громадян правил поведінки при виникненні пожеж та надзвичайних ситуацій, безпечного поводження з вогнем та печами опалення та газовими приладами у пожежонебезпечний період.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.