Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 14.03.17 - рятувальники БМРУ провели рейди щодо спалювання сухої рослинності >>>


10.03.2017  

Бердянський район: рятувальники провели рейд щодо попередження пожеж від спалювання сухої рослинності

Незважаючи на застереження рятувальників щодо небезпеки спалювання сухої рослинності та сміття, громадяни продовжують активно спалювати рештки сухої рослинності на городах, присадибних ділянках, відкритих територіях.

З метою запобігання виникненню пожеж в екосистемах, 14 березня співробітники Бердянського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели роз'яснювальну роботу серед населення сел Червоне поле та Бердянське щодо попередження спалювання сміття та сухої трави.


Під час рейду рятувальники поспілкувалися з громадянами, розповіли про необхідність дотримання вимог пожежної безпеки у побуті, про небезпеку розповсюдження вогню з відкритих територій на присадибні ділянки, господарчі будівлі та житлові будинки, а також розповіли про останні надзвичайні події, які виникли в м.Бердянськ та Бердянському районі та наслідки від пожеж.

Щоб мешканці населених пунктів пам'ятали та дотримувалися елементарних правил безпеки, рятувальники вручили громадянам тематичні листівки та пам'ятки.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.