Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 10.03.17 - рятувальники БМРУ провели рейди у с.Азовське та с.Дмитрівка >>>


10.03.2017  

Бердянськ: рятувальники БМРУ провели рейди у с.Азовське та с.Дмитрівка

Працівники Служби порятунку "101" продовжують проводити роз'яснювальну роботу з населенням щодо запобігання пожежам у житловому секторі на території м. Бердянськ та Бердянського району.

Так, 10 березня рятувальники здійснили обходи у житловому секторі с.Азовське та с.Дмитрівка Бердянського району, щоб вкотре нагадати жителям основні правила безпеки у побуті.

Вогнеборці інструктували громадян про дотримання правил безпеки під час використання електричного обладнання у опалювальний період, застерігали від використання саморобних обігрівачів та закликали не перевантажувати електромережу потужними споживачами.


Фахівці ДСНС також акцентували увагу батьків малолітніх дітей на необхідності слідкувати за поведінкою дітей, щоб до їхніх рук не потрапили сірники та запальнички. Адже дитячі пустощі з вогнем, як правило, несуть за собою трагічні наслідки.

Під час профілактичних заходів рятувальники поширили серед населення листівки й інші друковані матеріали з правилами безпеки, де усі ключові аспекти детально окреслені та проілюстровані.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.