Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 16.02.17 - Співробітники БМРУ продовжують рейди у житловому секторі >>>


16.02.2017  

Бердянськ: cпівробітники БМРУ продовжують рейди у житловому секторі

Дотримання правил пожежної безпеки під час опалювального періоду - запорука збереження не лише майна громадян, а й їх здоров'я та життя. Тому фахівці Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області 16 лютого провели інформаційно-роз'яснювальну роботу серед населення та розповіли людям правила безпеки, яких слід дотримуватися, щоб уникнути загрози виникнення загорання в будинках та запобігти небезпечним наслідкам пожеж.

Спілкуючись з місцевими жителями, вогнеборці навели людям приклади пожеж, які виникли у домогосподарствах від початку року, розповіли про наслідки пожеж, які можуть статися у разі ігнорування правил безпеки. Щоб кожна людина знала, як вберегти свій дім від вогню, рятувальники пояснили громадянам правила безпечної експлуатації пічного опалення, електрообігрівачів та газових приладів.

Дорослим фахівці Бердянського МРУ наголосили про важливість навчання дітей правил безпеки та роз'яснення малечі про загрозу від ігор з вогнем, користування сірниками і запальничками.

У ході кожного рейду вогнеборці вручають громодянам пам'ятні листівки із попереджувальним змістом та основними правил пожежної безпеки, яких слід постійно дотримуватися у побуті.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.