Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 02.02.17 - проходять рейди щодо безпеки на кризі >>>


02.02.2017  

Бердянськ: проходять профілактичні рейди щодо навчання людей правилам поведінки на кризі

У зв'язку зі зниженням температурних показників та морозною погодою в акваторії Бердянської затоки почав формуватися льодовий покров, товщина якого становить до 6 см та є небезпечною.

Саме тому 02 лютого працівники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області закликали громодян не виходити на тонку кригу в акваторії Бердянської затоки.

Фахівці ДСНС детально розповіли громадянам, яких правил безпеки потрібно дотримуватися під час відпочинку на кризі, як правильно допомогти тому, хто провалився під лід.


Враховуючи високу ймовірність нещасних випадків на льоду, Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян Запорізької області утримуватись в такі дні від виходу на тонкий лід водойм і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам'ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки при знаходження на льоду.

Бердянське МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до людей: пам'ятайте, що жодні розваги не варті того, аби задля цього ризикувати власним життям та здоров'ям!

Бережіть власне життя та здоров'я!

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.