Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 18.01.17 - рятувальники провели рейд перед Хрещенням Господнім >>>


18.01.2017  

Бердянськ: рятувальники провели рейд перед Хрещенням Господнім

Наближається свято Хрещення Господня - одного з найбільших свят Православної Церкви. Традиційно у цей день в усіх містах і селах люди освячують воду, а також купаються у природних водоймищах. Саме тому рятувальники вкотре наголошують: заради збереження власного здоров'я та гарного самопочуття слід ретельно дбати про дотримання правил безпечного пірнання у відкриті водойми в зимовий період.

Саме з цією метою 18 січня співробітники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели інформаційно-роз'яснювальну роботу зі священнослужителями та прихожанами.


У ході розмови з громадянами працівники ДСНС звертали їх увагу на дотримання правил пожежної безпеки в храмах та дотримання правил поведінки під час занурення у воду та наголошували, що купатися необхідно у спеціально обладнаних місцях, які мають спуск з поручнями, а також у присутності медичної та рятувальної служби. Забороняється занурюватись особам, які перебувають у стані алкогольного сп'яніння! Необхідно прислуховуватись до свого організму, щоб уникнути переохолодження. Батьки повинні дивитися за своїми дітьми під час Хрещенських заходів.

По завершенню розмови кожній людині вручалася пам'ятка з рекомендаціями як уникнути неприємних наслідків під час купання на Водохрещу.

У Бердянську, де будуть обладнані місця для масового купання громадян, чергуватимуть рятувальники та медики. Радимо Вам відпочивати лише у таких спеціально облаштованих місцях, в яких можна швидко отримати допомогу фахівців.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.