Головна >>> Новини >>> Архів Новин "17 >>> 12.01.17 - рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті >>>


12.01.2017  

Бердянськ: рятувальники нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті

Зазвичай причиною виникнення пожеж у побуті є нехтування громадянами елементарними правилами пожежної та, в першу чергу, власної безпеки. Недотримання правил експлуатації пічного опалення, паління у ліжку, використання для обігріву помешкань саморобних або несертифікованих електрообігрівачів, перевантаження електромережі часто призводять до пожеж у побуті.

Саме тому, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у побуті, 12 січня працівники Служби порятунку спільно з фахівцями соціальних служб, представниками відділу поліції та волонтерами провели інформаційно-просвітницькй захід, під час якого спілкувалися з громадянами щодо необхідності дотримання правил пожежної безпеки у побуті.


Співробітники Служби порятунку розповіли громадянам основні правила пожежної безпеки у побуті, що стосуються безпечного користування електричними та газовими приладами, пічним опаленням, та вручили їм пам'ятки та листівки з попереджувальним змістом. Особливу увагу фахівці ДСНС приділили профілактичним бесідам з мешканцями похилого віку, неблагонадійним родинами та особам без постійного місця мешкання. Батькам рятувальники нагадали, що безпека дітей залежить від їх виховання та свідомого ставлення до елементарних правил пожежної безпеки. Працівники Служби порятунку зазначили, що не можна залишати дітей без нагляду, необхідно тримати запальнички та сірники в недоступних для малечі місцях, розповідати їм про небезпеку, яку приховує у собі вогонь.

Подібні рейди проводитимуться й надалі з метою зменшення кількості пожеж у житловому секторі, навчання громадян правилам пожежної безпеки.

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.