Головна >>> Герой-рятівник року >>> Положення >>>

Всеукраїнська Акція "ГЕРОЙ-РЯТУВАЛЬНИК РОКУ"


ПОЛОЖЕННЯ
ПРО ПРОВЕДЕННЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ
"ГЕРОЙ - РЯТУВАЛЬНИК РОКУ"
В ЗАПОРІЗЬКІЙ ОБЛАСТІ


Мета акції

Привернення особливої уваги всіх верств населення України до нелегкої, але почесної, мужньої та героїчної професії рятувальника, піднесення на вершину людської поваги його особистості як одного з найбільш гідних представників нашого суспільства, сприяння формуванню довіри громадян держави до служби порятунку 101, виховання молоді на прикладі героїчних вчинків наших співвітчизників.

Всеукраїнська акція "Герой - рятувальник року" передбачає виявлення непересічних особистостей, які проявили мужність та героїзм під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха; донесення до широкого загалу фактів та обставин їх героїчних вчинків, визначення найкращих серед кращих, і як кульмінація - проведення урочистої церемонії нагородження переможців.

Організатори акції

Міністерство України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Запорізька філія Добровільного пожежного товариства, Всеукраїнський благодійний фонд "Сприяння державній пожежній охороні".

Учасники акції

Учасником Всеукраїнської акції "Герой - рятувальник року" може стати кожний громадянин, який під час рятування людей, майна, ліквідації пожежі, аварії, надзвичайної ситуації, стихійного лиха проявив мужність і героїзм.

Умови та порядок проведення акції

  1. Акція проводиться протягом року.
  2. Учасники обласного етапу Акції нагороджуються відзнаками ГУ МНС України в Запорізькій області та цінними подарунками.
  3. Переможці обласного етапу стають номінантами Всеукраїнського етапу.
  4. Учасники, які стають лауреатами Всеукраїнського етапу, нагороджуються відзнакою "Герой - рятувальник року".
  5. Відзнака вручається переможцям Акції Міністром України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи.

 

Головне управління МНС України
в Запорізькій області
Запорізька філія
Добровільного пожежного товариства
Запорізьке обласне відділення
Всеукраїнського благодійного фонду
"Сприяння державній пожежній охороні"