Головна >>> Допомога >>> Спільне звернення ГУ МНС та УОН 01.09.11 >>>

ГУ МНС України в Запорізькій області Управління освіти і науки Запорізької ОДА

 

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ


У нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі 4 дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян! За статистикою, з початку 2011 року в Запорізькій області на пожежах загинуло 3 дітей, для порівняння, аналогічного періоду 2010 року - 2 дитини. На водних об'єктах потонуло 9 дітей. Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека. Незабаром новий начальний рік. Майже завершилися літні канікули, які, на жаль, не пройшли без трагічних випадків, що виникли з вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Головне управління МНС України в Запорізькій області напередодні нового навчального року звертається до батьків та вчителів з проханням

не залишати дітей без нагляду!
Виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!