Головна >>> Допомога >>> Спільне звернення МНС та МОН 25.05.10 >>>

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ МНС та МОН ДО БАТЬКІВ


Головне управління МНС України в Запорізькій області, управління освіти і науки Запорізької ОДА вкрай стурбовані станом, що склався з травмуванням та загибеллю дітей. По Запорізькій області у 2010 році виникло 5 надзвичайних ситуацій, на яких загинуло 10 осіб, з них 2 дітей (в 2009 році виникло - 5 надзвичайних ситуацій, на яких загинуло 14 осіб, з них 4 дітей).

Протягом поточного року виникло 883 пожежі, на яких загинуло 70 осіб. На щастя, жодна дитина не загинула. Завдяки оперативним і злагодженим діям рятувальників 3 дитини вдалось врятувати (в 2009 році виникло - 1070 пожеж, на яких загинуло 79 осіб, з них 5 дітей).

Вже з початку 2010 року на водних об'єктах виникло 19 подій, на яких загинуло 6 осіб, врятовано - 27 осіб, з них 3 дітей (в 2009 році - 41 подія, на яких загинуло 25 осіб, врятовано - 68, з них 3 дітей).

Критичний стан, що склався із зростанням кількості смертельних випадків та травмування серед дітей, змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

За статистикою, в нашій країні в мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини! Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Незабаром канікули. На жаль, вони не проходять без прикрих випадків (пожежі, утоплення) з вини дітей. Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду! Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте: безпека наших дітей залежить тільки від нас самих!

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ "101"!

25.05.2010
ГУ МНС України в Запорізькій області
Управління освіти і науки Запорізької ОДА