Головна >>> Допомога >>> Звернення БРВ МНС - ліса та поля >>>

Звернення Бердянського районного відділу
ГУ МНС України в Запорізькій обл.
щодо попередження пожеж у лісах та на полях


З метою попередження пожеж в природних екосистемах та недопущення порушення вимог пожежної безпеки населенням під час перебування в лісах та несанкціонованого випалювання залишків рослинності працівниками агрогосподарств під час проведення сільськогосподарських робіт Бердянський районний відділ ГУ МНС України в Запорізькій обл. постійно проводить профілактично-роз'яснювальну роботу серед населення.

Бердянський районний відділ ГУ МНС України в Запорізькій обл. звертається до мешканців та гостей нашого міста з проханням дотримуватись елементарних правил пожежної безпеки під час перебування в лісах та лісопосадках. Незначне займання (жарина з вихлопної труби автомобіля, незагашений недопалок, багаття, залишене без нагляду відпочивальників) може спричинити виникнення масштабної пожежі та призвести до значних матеріальних збитків, а іноді й людських жертв.

Бердянський районний відділ ГУ МНС України в Запорізькій обл. звертається до громадян та керівників сільгоспідпрємств з проханням припинити спалювати стерню і використовувати сучасні методи її прибирання! Дбайте про стан навколишнього середовища! Адже знищення стерні - це, водночас, винищення флори і фауни регіону. Агрономи стверджують: разом зі стернею вогонь знищує безцінну мікрофлору полів, яка могла б суттєво підвищити врожайність у наступні роки.

Бердянський районний відділ ГУ МНС України в Запорізькій обл. звертається до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду дорослих! Не допускайте трагедії у вашій родині! Розповідайте своїм дітям про небезпеку гри з вогнем, навчайте їх правилам пожежної безпеки! Зберігайте сірники та запальнички в недоступних для дітей місцях! Шановні батьки, життя дітей у ваших руках!

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ НЕГАЙНО ДЗВОНІТЬ "101"!

08.07.2011
Державний пожежний нагляд м.Бердянськ