Головна >>> Допомога >>> Звернення БМРУ: холоди >>>

ЗВЕРНЕННЯ БЕРДЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ

Шановні громадяни!

З настанням холодів спостерігається збільшення кількість пожеж, особливо через порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення та перевантаження електромереж..

Бердянське міськрайонне управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до Вас: проявляйте особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів та пічного опалення, газового і електричного обладнання та устаткування. Ретельно дотримуйтесь правил пожежної безпеки. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління у ліжку в нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового, обігрівального та іншого обладнання на виробництві. Особливого піклування потребують системи життєзабезпечення, енерго- та теплопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ.

Ще раз закликаємо всіх мешканців: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості "сезонних" небезпек, попередити травмування та нещасні випадки.

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТА ПОДІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ "101"!