Головна >>> Допомога >>> Звернення БМРУ до батьків >>>

ЗВЕРНЕННЯ БЕРДЯНСЬКИХ РЯТУВАЛЬНИКІВ ДО БАТЬКІВ

Шановні батьки, вчителі, діти!

Розпочався новий навчальний рік!

На жаль, чимала кількість пожеж виникає через пустощі дітей з вогнем. Через необізнаність та незнання елементарних правил безпеки діти дуже часто стають жертвами власної необачності.

Небезпека особливим чином впливає на свідомість дітей. Тому саме малеча при виникненні біди найбільш гостро відчуває страх, піддається паніці та втрачає контроль над собою. Іноді, навіть знаючи, як треба поводитися під час екстремальної події, діти не можуть зорієнтуватися та знайти правильний вихід із ситуації.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Працівники Бердянського міськрайоного управління ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертаються до батьків та вчителів з проханням не залишати дітей без нагляду!

Необхідно виховувати у малечі навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками.

Знайдіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми про це. Пам'ятайте, що вимірюватимуться ці хвилини ціною життя.

А щоб неждана мить не стала початком великої біди - потрібно давати дітям чіткі рекомендації, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!