Головна >>> Допомога >>> ППБ для виборчих дільниць >>>

ПРАВИЛА ПОЖЕЖНОЇ БЕЗПЕКИ
ДЛЯ ВИБОРЧИХ ДІЛЬНИЦЬ

Обслуговуючий персонал та особи, які залучаються для роботи на виборчих дільницях, повинні бути ознайомлені з існуючими правилами пожежної безпеки.

Відповідальність за забезпечення пожежної безпеки приміщень виборчих дільниць несуть голови виборчих комісій та керівники установ, підприємств, організацій в будівлях яких розташовуються виборчі дільниці.

На керівників цих об'єктів покладаються обов'язки по утриманню приміщень виборчих дільниць, як і будівель в цілому, в яких вони розташовуються, в безпечному протипожежному стані, забезпеченню їх засоби пожежегасіння, а також своєчасному та повному виконанні протипожежних заходів, запропонованих органами державного пожежного нагляду.

Контроль за дотриманням протипожежного режиму на виборчих дільницях покладається на голів виборчих дільниць, а у їхню відсутність - на чергових по виборчим дільницям.

Черговий по виборчій дільниці при заступанні на чергування зобов'язаний перевіряти протипожежний стан приміщень, а також наявність та справність засобів пожежегасіння. Стежити за дотримання протипожежного режиму при експлуатації електрообладнання, освітлення та демонстрації кінофільмів, а також за забезпеченням встановленого режиму куріння. При виявленні недоліків необхідно приймати термінові міри по їх усуненню, а перед закриттям приміщень особисто оглядати їх протипожежний стан.

При розташуванні на виборчих дільницях буфетів та торгівельних точок, останні повинні знаходитися в окремих приміщеннях.

Місця розташування титанів, електрочайників та інших нагріваючих пристроїв повинні бути погоджені з органами енергонагляду та державного пожежного нагляду.

На період проведення на виборчій дільниці масових заходів для підтримки порядку повинні призначатися відповідальні особи.

 

ПРИ НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЯХ ТА ПОДІЯХ ТЕЛЕФОНУЙТЕ "101"!


Начальник БМРУ
ГУ ДСНС України
у Запорізькій області
Юрій Сахненко