Головна >>> Пожежі,НП >>>

Пожары, Чрезвычайные Происшествия и Ситуации


За період з 11 по 18 лютого 2018 р. по Бердянську і Бердянському району зареєстровано: пожеж - 6.


14.02.18 о 16:18 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу у 5-поверховому житловому будинку на вул.Європейській.

Прибувши на місце події, рятувальники встановили, що в одній з квартир на 4-му поверсі горять домашні речі та меблі на загальній площі 3 кв.м.

Вогнеборці проводили ліквідацію надзвичайної події за двома напрямками: рятували людей, які опинилися у задимленій пастці, та одночасно з цим гасили пожежу.

Так, рятувальники ланкою газодимозахисної служби врятували 5 осіб: громадян 1952, 1978 та 1981 рр.н. і двох дітей 8 та 6 років. За допомогою кисневих масок бійці ДСНС вивели мешканців із задимленого під'їзду на свіже повітря та передали медикам.

Ззовні за допомогою трьохколінної драбини бійці ДСНС ліквідовували загоряння у квартирі. Після огляду врятованих медиками до лікарні госпіталізували власника квартири. Життю чоловіка нічого не загрожує.

О 16:29 рятувальники локалізували пожежу, а о 16:39 - повністю ліквідували.

Причина пожежі наразі встановлюється. За фактом події відповідні органи ведуть розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалося 2 одиниці техніки та 8 чоловік особового складу.

14.02.18 об 11:22 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про хлопок газоповітряної суміші на пр.Східному в м.Бердянськ, в результаті чого постраждала людина.

На місце події прибули підрозділи ДСНС, газової служби та екстреної медичної допомоги.

Як з'ясувалося в ході попереднього розслідування, колишнє приміщення сторожки розміром 3х4 м знаходилося в оренді. В кімнаті був встановлений 5-літровий балон з газом. Коли чоловік вирішив скористатися ним, стався хлопок газоповітряної суміші без подальшого горіння. 54-річного постраждалого оглянули лікарі та каретою швидкої медичної допомоги госпіталізували до хірургічного відділення міської лікарні.

Для встановлення причин події відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалося 2 одиниці техніки та 11 чоловік особового складу

17.02.18 о 15:10 до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу на території приватного домоволодіння по вул.Жуковського.

Прибувши на місце події, рятувальники встанови, що на подвір'ї горіла лазня на загальній площі 18 кв.м.

О 15:35 вогнеборці локалізували займання, а о 16:30 - повністю ліквідували та провели розбір і проливку конструкцій для запобігання повторного загорання.

Причина пожежі встановлюється. За фактом події відповідними органами ведеться розслідування.

Від ГУ ДСНС залучалися 2 одиниці техніки та 6 чоловік особового складу.Бердянське МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління у ліжку в нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей на них.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві. Особливої уваги потребують системи життєзабезпечення, енергопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ.

В черговий раз закликаємо всіх мешканців: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості "сезонних" небезпек, попередимо травмування та нещасні випадки.

  • не нехтуйте заходами безпеки при користуванні газовими та пічними приладами;
  • не захаращуйте входи до помешкань, сходи, коридори, проходи до засобів пожежогасіння;
  • постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів;
  • не перевантажуйте електромережу;
  • не залишайте дітей без нагляду (прибирайте сірники в недоступні для них місця, не допускайте ігор з вогнем);
  • дотримуйтесь запобіжних заходів при застосуванні легкозаймистих і горючих рідин, лаків і фарб;
  • у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером "101"
 
Архивы сводок по пожарам: