Головна >>> Пожежі,НП >>>

Пожары, Чрезвычайные Происшествия и Ситуации


За період з 15 по 22 липня 2018 р. по Бердянську і Бердянському району зареєстровано: пожеж - 4; загорань трави, очерету, сміття - 6 .


22.07.18 близько 13 години в акваторії Азовського моря сталася подія на воді. Як з'ясувалося, в районі 3 дамби на пляжі АКЗ троє хлопців (2002, 2009 та 2011 років народження) купалися в морі на надувному матраці.

Через несприятливі погодні умови хлопчиків почало відносити та матрац перекинувся. Небайдужі громадяни та бабуся дітей кинулися на допомогу. Хлопців врятували відпочивальники, але бабуся зникла під водою. Через декілька хвилин тіло жінки винесло на берег.

Співробітники Швидкої медичної допомоги, які прибули на місце події, констатували смерть. На місці працювали співробітники Національної поліції. Тіло передано на СМЕ. Підрозділи ДСНС не залучались.Бердянське МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області звертається до громадян з проханням проявляти особливу пильність та обережність при використанні обігрівачів, газового та пічного опалення, а також електричного обладнання. Ретельно дотримуйтесь правил безпеки життєдіяльності. Пам'ятайте: несправне пічне опалення, використання саморобних електрообігрівачів, паління у ліжку в нетверезому стані - основні причини пожеж та загибелі людей на них.

Окремо звертаємося до керівників підприємств, установ та організацій з проханням виявити підвищену увагу при використанні електричного, газового та іншого обладнання на виробництві. Особливої уваги потребують системи життєзабезпечення, енергопостачання міст, населених пунктів, підприємств та установ.

В черговий раз закликаємо всіх мешканців: лише дотримуючись правил безпеки, будучи уважними до себе та ближніх ми зможемо уникнути більшості "сезонних" небезпек, попередимо травмування та нещасні випадки.

  • не нехтуйте заходами безпеки при користуванні газовими та пічними приладами;
  • не захаращуйте входи до помешкань, сходи, коридори, проходи до засобів пожежогасіння;
  • постійно слідкуйте за справністю електромережі, електричних приладів;
  • не перевантажуйте електромережу;
  • не залишайте дітей без нагляду (прибирайте сірники в недоступні для них місця, не допускайте ігор з вогнем);
  • дотримуйтесь запобіжних заходів при застосуванні легкозаймистих і горючих рідин, лаків і фарб;
  • у разі виникнення пожежі негайно телефонуйте за номером "101"
 
Архивы сводок по пожарам: