Головна >>> Пожежі,НП >>> Архів Пожеж і НП "17 >>> 28.01.17 - рятувальники врятували чоловіка та провели рейд щодо правил поведінки на кризі >>>

Пожары, Чрезвычайные Происшествия и СитуацииБердянськ: рятувальники врятували чоловіка та провели рейд щодо правил поведінки на кризі.

У зв'язку зі зниженням температурних показників на водоймах країни почав формуватися льодовий покрив, товщина якого становить до 5 см. За таких умов виходити на тонку кригу вкрай небезпечно, адже це може стати причиною трагічних наслідків.

Так, 28 січня до Служби порятунку "101" м.Бердянськ надійшло повідомлення про те, що на водоймі тоне людина. На момент прибуття рятувальників КП "Рятувально-водолазної служби" Бердянської міської ради чоловік перебував у воді на відстані 200 м від берега. Рятувальники дісталися до постраждалого, підняли його з води та доправили на берег. Каретою "швидкої" чоловіка госпіталізували до лікувального закладу для надання кваліфікованої медичної допомоги.

З метою запобігання виникнення надзвичайних ситуацій у зимовий період, а також травмування та загибелі на них людей фахівці Служби порятунку проводять серед населення інформаційно-роз'яснювальну роботу. Так, 28 січня під час спілкування з громадянами рятувальники Бердянського МРУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області попереджували їх про небезпеку виходу на тонкий лід.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій звертається до громадян утриматись від виходу на тонкий лід, який утворився на водоймах, і застерегти від цього своїх дітей. Завзятим рибалкам також слід пам'ятати, що зимова ловля риби потребує особливо суворого дотримання правил безпеки під час перебуванні на кризі.

У разі виникнення нещасного випадку негайно телефонуйте за номером "101".

Провідний інспектор Бердянського МРУ
ГУ ДСНС України у Запорізькій області
капітан служби ЦЗ
Кривунь А.В.